مالیات اینفلوئنسرها - آرشیو 1400/2

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 49
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 48
» بازديد سال : 48
» بازديد کل : 48
» اعضا : 0
» مطالب : 26

سرمایه گذارى در املاک


تاریخ انتشار پست : 1400/2/27 بازدید : 1


سرمایه گذاری در ملک

از اساسی ترین نیازها و دغدغه‌های هر فرد تأمین مسکن است. به موجب تأثیر مهم مسکن در زندگی افراد و بالا رفتن قیمت ملک و زمین، دولت‌ها تسهیلاتی را در اختیار تمام افراد جامعه قرار می‌دهند تا از آن استفاده کرده و صاحب خانه شوند.

وام‌ها و تسهیلاتی بانکی به جهت راحت‌تر خریدن مسکن در اختیار افراد گذاشته می‌شود. از جمله وام‌ها و تسهیلات مسکن که در ایران وجود دارد عبارت است از:

وام مسکن بازنشستگان، وام مسکن یکم، وام مسکن روستایی، وام مسکن با خرید اوراق بهادار، وام مسکن جوانان و وام مسکن برای بافت فرسوده هستند.

اهمیت سرمایه گذاری در املاک در ایران

سرمایه گذاری در ملک تأثیر مهمی را در بخش اقتصادی ایران دارد زیرا ساختمان سازی جزء صنایع اول کشور به‌حساب می‌آید. سهم بازارهای دیگر مانند کشاورزی، صنایع معدنی و ماشین سازی نسبت به مسکن کمتر می‌باشد. چشم انداز این صنعت، با توجه به جمعیت جوان و در حال افزایش در کشور همچنان داغ بوده و روند رو به رشدی خواهد داشت.

 

مزایای سرمایه گذاری در مسکن

سرمایه گذاری در املاک نسبت به سرمایه گذاری‌های دیگر ریسک کمتری دارد.

هنگام تورم در جامعه، ارزش مسکن افزایش پیدا می‌کند و سرمایه شما بیشتر می‌شود.

قسمتی از پول سرمایه گذاری در مسکن توسط، تسهیلات دولتی و وام‌ها تأمین می‌شود.

با بالا رفتن ارزش مسکن میزان سود پرداختی وام شما بیشتر نمی‌شود و شما نیاز نیست هزینه بیشتری بدهید.

 

روش‌های دیگر سرمایه گذاری مسکن

سرمایه گذاری در مسکن، راه‌های مختلفی دارد. اگر شما توانایی خرید خانه را ندارید، می‌توانید آپارتمانی را قبل از اتمام ساخت، پیش خرید کنید. یا می‌توانید ملکی را به شکل مشارکتی با سرمایه گذار دیگری خریداری کنید.

 

مزیت‌های پیش خرید مسکن: قیمت یک آپارتمان غیر تحویل به مراتب از قیمت همان آپارتمان به صورت تحویلی، پایین تر است. حال پس از تکمیل آن با قیمتی به مراتب بالاتر می‌توانید آن را به فروش رسانید. در پیش خرید مسکن، شما به صورت مرحله ای مبلغ را پرداخت می‌کنید. درنتیجه فشار مالی کمتری به شما وارد می‌شود. همچنین دکوراسیون، کیفیت و طرح وسایل داخل ملک مانند کمدها، کف پوش به سلیقه شما خواهد بود.

 

مقایسه سرمایه گذاری در مسکن با سرمایه گذاری در بورس:

سرمایه گذاری حوزه‌های متنوعی دارد. از جمله سپرده بانکی، خرید سکه، صندوق سرمایه گذاری، بورس و فرابورس و … . این نوع سرمایه گذاری‌ها نیاز به تخصص و تحقیق علمی دارند. در غیر این صورت امکان دارد سرمایه تان را از دست بدهید. ولی سرمایه گذاری در مسکن به مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارد.

بازار بورس محبوبیت زیادی بین سرمایه گذاران دارد و می‌تواند پر سود باشد اما برای ورود و سرمایه گذاری در این بازار باید از دانش کافی برخوردار باشید تا دچار ضرر نشوید. همچنین جهت سرمایه گذاری در بورس نیاز به کارگزاری معتبر یا واسطه‌ای مورد اطمینان دارید. در حالی که برای خرید مسکن نیاز به واسطه و مطالعات عمیق ندارید و با پرس و جو در چند منطقه و توجه به میزان سرمایه تان می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

کنترل کامل روی سرمایه مسکن

در بازارهای سرمایه گذاری دیگر مانند ارز، طلا و بورس و فرابورس ریسک پایین آمدن ارزش آن‌ها وجود دارد؛ که وابسته به عوامل مختلف است. همین‌طور در سرمایه گذاری‌های دیگر مثل سکه مسائلی همچون هزینه نگهداری، ترس از به سرقت رفتن و گم شدن وجود دارد. در حالی که پس از خرید مسکن شما روی دارایی‌تان کنترل صد در صد دارید.

 

امنیت روانی صاحب‌خانه بودن

هزینه پرداخت اجاره و رهن نیمی از درآمد قشر متوسط جامعه را شامل می‌شود. همچنین در کشور ما که قیمت‌ها ثابت نیست و میزان رهن و اجاره روز بروز در حال افزایش است اجاره نشینان را دچار نگرانی کرده است. اجاره نشینی در کشورهایی که قیمت‌ها دارای ثبات بوده گزینه مناسبی است چراکه مشکلات تعمیرات منزل، هزینه مالیات و پرداخت بیمه را ندارند. ولی در کشور ما با توجه به شرایط موجود، خرید مسکن گزینه مناسب‌تری است و موجب امنیت روانی فرد می‌شود.

 

تلفن همراه

905373860723+

٩٠۵٣۴٠۶٢۵۵٩١+

منبع:

https://arminardalan.com/

 

دسته : ,
برچست ها :

مهاجرت خوداشتغالی


تاریخ انتشار پست : 1400/2/26 بازدید : 1

 

درباره مهاجرت خوداشتغالی

مهاجرت خوداشتغالی یکی از بهترین برنامه های مهاجرتی برای افراد خوداشتغال می باشد که بدون نیاز به سرمایه گزاری یا داشتن نمره آیلتس بالا میتوانید برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید. اقامت دائم کانادا از طریق این برنامه به تمام اعضای خانواده تعلق میگیرد.

متقاضیان این برنامه باید افسر مهاجرتی را قانع کنند که پس از دریافت اقامت دائم کسب و کار خود را در کانادا ادامه میدهند و از همین راه کسب درآمد و به پیشرفت هنر یا ورزش کانادا کمک خواهند کرد. برای قوی تر شدن پرونده شما، دفتر ما با مشاورین رسمی کسب و کار در کانادا همکاری میکند تا طرح تجاری (Business Plan) مختص به رشته کاری شما و شرایط اقتصادی کانادا تهیه کند.

افراد خوداشتغال از طریق دو گروه (هنرمندان و فعالان امور فرهنگی؛ ورزشکاران و فعالان امور ورزشی) میتوانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

فرد خوداشتغال به کسی گفته میشود که کارمند کسی نباشد و از طریق کسب و کار خودش کسب درآمد میکند. فرد خوداشتغال به هیچ عنوان نباید از شرکتی یا شخصی حقوق به عنوان کارمند دریافت کرده باشد.

با وجود اینکه اداره مهاجرت کانادا هیچ سرمایه حداقلی برای متقاضیان این برنامه اعلام نکرده است، متقاضیان این برنامه باید پشتیوانه مالی مناسبی داشته باشند و مدارک مالی قوی ارائه دهند. داشتن سرمایه لازم برای شروع کسب و کار خود در کانادا شانس شما را افزایش میدهد و دفتر ما میزان این سرمایه را بر اساس رشته کاری شما، تعداد اعضا خانواده و طرح تجاری (Business Plan) به شما توصیه میکند.

پس از اینکه افسر مهاجرت توجیح شود که شما فرد خوداشتغال هستید، پرونده شما از طریق سیستم امتیازبندی بررسی میشود.

یکی از پیچیدگی های این برنامه، ثابت کردن سابقه خوداشتغالی است. شما با داشتن مدارک کاری کامل میتوانید ثابت کنید که خوداشتغال هستید. با توجه به تعداد زیاد حرفه های خوداشتغالی، مدارک مورد نیاز هر رشته متفاوت است و دفتر ما برای قوی تر کردن پرونده شما تمام اطلاعات و مدارک لازم را برای هر رشته خوداشتغالی در اختیار شما میگذارد و در تکمیل آن شما را یاری می کند.

پنج فاکتور قسمت امتیازبندی:

تحصیلات

دانش زبان انگلیسی یا فرانسه

تطبیق پذیری

سابقه کار

سن

جالب است بدانید، برخلاف برنامه های امتیازی دیگر مهاجرتی، در این برنامه بین سنین ۲۱ تا ۵۰ سال امتیاز کامل سن را دریافت میکنند.

بنابراین، با وجود اینکه داشتن مدرک زبان برای این برنامه الزامی نیست، داشتن آن شانس شما را در این برنامه افزایش میدهد و دفتر ما حتما به شما توصیه میکند تا مدرک زبان داشته باشید. داشتن آیلتس جنرال ۷ به شما امتیاز کامل زبان را اعطا میکند.

داشتن ۵ سال سابقه کار نیز به شما امتیاز کامل سابقه کار را اعطا میکند. همینطور، با داشتن مدرک فوق لیسانس یا بالاتر امتیاز کامل تحصیلات را دریافت میکنید.

تطبیق پذیری شامل چهار دسته میشود که با داشتن هرکدام به شما امتیازی تعلق میگیرد:

اگر متاهل هستید، برای تحصیلات همسرتان؛

اگر شما یا همسرتان در کانادا تحصیل کرده اید

اگر شما یا همسرتان دارای حداقل یک سال سابقه کار در کانادا هستید

و همینطور اگر شما یا همسرتان دارای خانواده درجه یک یا دو در کانادا هستید که شهروند یا مقیم کانادا هستند.

ورزشکاران و فعالان امور ورزشی

این گروه از افراد که دارای سوابق زیر هستند، در اداره مهاجرت کانادا به عنوان خود اشتغال شناخته شده اند:

دو سال سابقه کار خوداشتغالی در زمینه فعالیت های ورزشی در ۵ سال گذشته؛ یا

دو سال سابقه کار خوداشتغالی در زمینه فعالیت های ورزشی در سطح بین المللی در ۵ سال گذشته؛ یا

یک سال سابقه کار خود اشتغالی در زمینه فعالیت های ورزشی به اضافه یک سال سابقه فعالیت های ورزشی در سطح بین المللی

هنرمندان و فعالان امور فرهنگی

این گروه از افراد که دارای سوابق زیر هستند، در اداره مهاجرت کانادا به عنوان خود اشتغال شناخته شده اند:

دو سال سابقه کار خوداشتغالی در زمینه فعالیت های فرهنگی – هنری در ۵ سال گذشته؛ یا

دو سال سابقه فعالیت های فرهنگی – هنری در سطح بین المللی در ۵ سال گذشته؛ یا

یک سال سابقه خود اشتغالی در زمینه فعالیت های فرهنگی – هنری به اضافه یک سال سابقه فعالیت های فرهنگی – هنری در سطح بین المللی

تماس:

02122749188

منبع:

https://moshiriconsulting.com/

 

دسته : ,
برچست ها :

مشاوره قبل از بارداری


تاریخ انتشار پست : 1400/2/26 بازدید : 1

یکی از مهم‌ترین خدماتی که در مطب دکتر ناهید مظاهری ارائه می‌شود، مشاوره قبل از بارداری است. حتما می‌دانید که پیش از آنکه برای بارداری اقدام کنید، باید تحت نظر یک پزشک حاذق و مورد اعتماد قرار بگیرید.

این کار به شما کمک می‌کند تا با انجام برخی بررسی‌های لازم نظیر انجام آزمایش‌های اولیه و برنامه غذایی مناسب توسط پزشک، بتوانید دوران بارداری امنی را تجربه کنید.

با مراجعه به مطب دکتر مظاهری می‌توانید بهترین مشاوره در زمینه اقدامات پیش از بارداری را دریافت نمایید. برخی از بررسی‌هایی که در مشاوره قبل از بارداری باید انجام شود در ادامه توضیح داده می‌شود.

 

سابقه بارداری قبلی از مهم‌ترین موارد مشاوره قبل از بارداری

در صورتی که قبلا زایمان و یا سقط جنین داشته اید، باید حتما این نکته را به پزشک خود اطلاع دهید. زیرا این موضوع می‌تواند در فرآیند بارداری شما تاثیرگذار باشد.

 

بررسی سوابق دارویی و بیماری‌های خاص

برخی از مادران به دلیل بیماری‌هایی که در حال حاضر دارند ناچار به استفاده از داروهای مهمی هستند که نمی‌توانند مصرف آن‌ها را قطع کنند.

افراد دارای بیماری‌های قلبی، ناراحتی‌های کلیوی، فشار خون بالا و دیابت از جمله این افراد به حساب می‌آیند.

در صورتی که در این گروه‌ها هستید و یا سوابقی نظیر سکته و یا لخته شدن خون هم داشته اید، باید حتما از چند ماه پیش از بارداری، تحت نظر یک پزشک مطمئن و مجرب قرار گیرید تا دوران بارداری خود را در بهترین حالت و کمترین ریسک به سر ببرید.

 

بررسی سوابق جراحی‌های احتمالی مادر

اگر از آن دست افرادی هستید که احیانا قبلا جراحی‌های مرتبط با رحم داشته‌اید نیز باید تحت مشاوره پیش از بارداری قرار گیرید. چون از این طریق پزشک می‌تواند توانایی رحم شما را در نگه داری جنین بسنجد.

در صورت وجود هر گونه عمل فیبروم در گذشته و یا وجود پاپ اسمیر غیر طبیعی، حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

 

بررسی وضعیت ژنتیکی پدر و مادر از موارد مشاوره قبل از بارداری

یکی از مواردی که در مشاوره پیش از بارداری بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد، وضعیت ژنتیکی پدر و مادر است.

در اصل، پزشک شما با بررسی سوابق بیماری‌های پدر و مادر و تجویز آزمایش‌های ویژه مرتبط با ژنتیک، متوجه می‌شود که پدر و مادر چه مراقبت‌هایی را برای قبل از بارداری باید انجام دهند.

در غیر این صورت، نوزاد شما ممکن است با بیماری‌های مادرزادی و صعب العلاج و یا حتی بدون درمان متولد شود.

 

بهینه کردن وضعیت تغذیه و رژیم غذایی

یکی دیگر از کارهای مهمی که باید قبل از بارداری انجام دهید بررسی وضعیت تغذیه و مصرف املاح معدنی مورد نیاز بدن نظیر آهن و روی مانند آن‌ها است.

پزشک شما با تجویز آزمایش‌های مورد نیاز این موارد را بررسی خواهد کرد. گاهی ممکن است مادر مجبور شود از چند ماه پیش از بارداری برخی مکمل‌های غذایی را مصرف نماید تا بتواند نوزاد سالمی را به دنیا آورد.

البته در بحث مصرف مواد غذایی، گاهی نهی از مصرف برخی مواد غذایی نیز جزو دستورات پزشک خواهد بود.

 

محیط کار و خطرات احتمالی

یکی از مسائل مهم در مشاوره قبل از بارداری که باید در دوران قبل از بارداری و حین آن مورد توجه قرار گیرد، خطراتی است که می‌تواند از شغل مادر ناشی شود.

برای مثال گاهی ممکن است فرد در محیط کار خود با مواد شیمیایی، مواد پرتوزا، اشعه ایکس و مانند آن‌ها سروکار داشته باشد. در این صورت بهتر است با پزشک خود در رابطه با این گونه موارد مشورت نمایید تا تصمیم صحیح درباره روند ادامه کار اتخاذ گردد.

 

بررسی برنامه ورزشی و فعالیت‌های روزانه

ممکن است از افرادی باشید که به صورت حرفه‌ای یک ورزش را دنبال کنید و یا اصلا اهل ورزش نباشید. هر دو حالت را باید به پزشک خود اطلاع دهید تا بتواند به شما کمک کند که برنامه ریزی ورزشی مناسبی داشته باشید.

تمام آنچه در بالا ذکر شد مواردی هستند که تحت نظر دکتر ناهید مظاهری به عنوان مشاوره قبل از بارداری می‌توانید مورد معاینه و بررسی قرار گیرید.

 

شماره تماس: 03136205522

وبسایت:

https://drmazaherii.com/

 

 

دسته : ,
برچست ها :

روش های جلوگیری از بارداری


تاریخ انتشار پست : 1400/2/26 بازدید : 1

مشاوره در مورد انواع روش های جلوگیری از بارداری

مشاوره در مورد انواع روش‌های جلوگیری از بارداری و ارائه خدمات مربوطه، یکی از اصلی­ترین مسائلی به شمار می‌رود که همواره بانوان به آن نیاز داشته اند. به همین دلیل، باید آگاهی افراد در مورد روش‌های مختلف، بالا برود. امروزه برای جلوگیری از بارداری، تکنیک‌ها و داروهای متنوعی وجود دارد که با توجه به راحتی، شرایط فرد و میزان اثرگذاری آن انتخاب می‌شوند. در هر حال نکته مهم، مشاوره با یک پزشک حاذق و مجرب است تا بتوانید راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید و در صورت نیاز در مورد عملکرد و نحوه استفاده از ابزار مختلف، از او کمک بگیرید. دکتر ناهید مظاهری یکی از مطمئن‌ترین پزشکانی هستند که می‌توانند در بحث مشاوره در مورد انواع روش‌های جلوگیری از بارداری و ارائه خدمات مربوطه، به خوبی شما را راهنمایی نمایند.

روش عقیم‌سازی زنان یا همان بستن لوله‌های رحمی

اگر می‌خواهید از یک روش دائمی برای پیشگیری از بارداری استفاده نمایید می‌توانید از روش بستن لوله‌های رحمی استفاده نمایید. در این روش باید جراحی زیر نظر یک پزشک مطمئن و حاذق انجام گیرد تا لوله‌های فالوپ را مسدود کرده و از رسیدن اسپرم به تخمک جلوگیری به عمل آید. در این روش، بیهوشی می‌تواند به دو صورت عمومی یا موضعی انجام شود. میزان تاثیر روش عقیم‌سازی زنان بیش از ۹۹٪ خواهد بود و زن پس از انجام این عمل دیگر نگرانی برای روابط جنسی خود ندارد. این عمل میزان هورمون‌های بدن زن را تغییر نداده و قاعدگی او تا زمانی که باید ادامه پیدا می‌کند. بهتر است حداقل تا اولین قاعدگی پس از انجام عمل، از روش ضدبارداری دیگری هم استفاده نمایید تا از نتیجه مطمئن شوید.

روش‌های جلوگیری از بارداری کدام‌اند و چقدر می‌توانند موثر باشند؟

روش‌های جلوگیری از بارداری انواع مختلفی دارند که بر اساس تاثیر آن ها، به افراد پیشنهاد می‌شوند. میزان تاثیرگذاری روش‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. برای مثال برخی روش‌ها بیش از ۹۹٪ می‌توانند از بارداری جلوگیری کنند؛ در حالی که برخی دیگر با احتمال کمتر از ۹۵ درصد می‌توانند مانع از حاملگی گردند. از انواع روش‌های ضدبارداری می‌توان به مصرف قرص‌های ترکیبی ضدبارداری، آمپول‌های ضدبارداری، ایمپلنت ضدبارداری، حلقه واژن، IUD، IUS، وازکتومی، بستن لوله‌های رحمی در زنان، چسب و یا پچ‌های ضدبارداری اشاره نمود.

معرفی انواع روش‌های جلوگیری از بارداری و نحوه استفاده از آن‌ها

در این قسمت می‌خواهیم تعدادی از کاربردی‌ترین روش‌هایی را که می‌توانند از بارداری جلوگیری به عمل آورند، به شما معرفی کنیم. هر چند برای مشاوره در مورد انواع روش‌های جلوگیری از بارداری و ارائه خدمات مربوطه، باید به یک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید تا بهترین راهنمایی‌ها را با توجه به شرایط خود دریافت نمایید.

1- استفاده از IUD

آی یو دی ابزار کوچکی است که به شکل T ساخته شده و از وسایل ضدبارداری داخل رحمی به حساب می‌آید. جنس این وسیله از پلاستیک و مس است که با آزاد کردن مس در درون رحم، به مدت ۵ تا ۱۰ سال مانع از حاملگی می‌گردد. میزان تاثیرگذاری این روش، در صورتی که به درستی جایگذاری شود، تا ۹۹ درصد هم می‌رسد. آی یو دی به محض قرار گرفتن در داخل رحم می‌تواند از بارداری جلوگیری کند. اگر آی یو دی توسط یک پزشک باتجربه در جای خود قرار گرفته و چک شود، احتمال بیرون زدگی، حرکت و عفونت این وسیله بسیار کم خواهد بود. بنابراین اگر سلامتی برایتان اهمیت دارد، به دنبال باتجربه‌ها باشید.

2- استفاده از IUS

یکی دیگر از ابزار ضدبارداری داخل رحمی، آی یو اس نامیده می‌شود. عملکرد و تاثیرگذاری این وسیله T شکل نیز همانند IUD است. اما به جای مس، هورمون پروژسترون آزاد می‌کند و بین ۳ تا ۵ سال اثر دارد. آی یو اس برای بانوانی که قاعدگی‌های دردناک و یا شدید دارند، گزینه مناسبی به حساب می‌آید. چون این دوران را ملایم، کوتاه و حتی گاهی قطع خواهد کرد. در مورد اشخاصی که امکان استفاده از قرص‌های ضدبارداری را ندارند، آی یو اس می‌تواند راهگشا باشد. البته این وسیله در برابر بیماری‌های مقاربتی از فرد محافظت نمی‌کند. قرار دادن IUS درون رحم حتما باید توسط یک پزشک مجرب انجام شود.

3- استفاده از ایمپلنت ضدبارداری

ایمپلنت ضدبارداری یکی دیگر از روش‌های پیشگیری از حاملگی است. این وسیله به صورت یک میله پلاستیکی کوچک ساخته می‌شود و قابل انعطاف است. ایمپلنت ضدبارداری که نام تجاری آن نکسون پلانون است، مانند یک کپسول کوچک در زیر پوست بازو قرار داده می‌شود. سپس با آزاد کردن هورمون پروژسترون درون خون، به مدت سه سال می‌تواند از بارداری شخص جلوگیری به عمل آورد. میزان اثرگذاری این روش بیش از ۹۰٪ خواهد بود و بخصوص برای افرادی مفید است که نمی‌توانند از قرص‌های ضدبارداری استفاده نمایند.

سخن پایانی

با توجه به اهمیت مشاوره در مورد انواع روش‌های جلوگیری از بارداری و ارائه خدمات مربوطه، مخصوصا در مورد روش­های IUD و IUS که حساسیت بالایی دارند، در مورد این موضوع باید به پزشکی مجرب مراجعه نمایید. در صورتی که به دنبال پزشکی مطمئن برای مشاوره در مورد انواع روش‌های جلوگیری از بارداری و ارائه خدمات مربوطه هستید، پیشنهاد ما به شما دکتر ناهید مظاهری هستند. تجربه و توانایی بالایی ایشان در زمینه انجام روش‌های یاد شده و دیگر روش‌های ضدبارداری این اطمینان را به شما می‌دهد تا بدون نگرانی از هر گونه حاملگی ناخواسته جلوگیری به عمل آورید.

تلفن

031-36205522

031-36205796

031-36247507

وبسایت:

https://drmazaherii.com/

 

دسته : ,
برچست ها :

مراقبت‌های دوران پس از زایمان و شیردهی


تاریخ انتشار پست : 1400/2/26 بازدید : 1

مراقبت‌های دوران پس از زایمان و شیردهی

مراقبت‌های دوران پس از زایمان و شیردهی، از اهمیت بالایی برخوردار است. شاید در ابتدا این گونه به نظر برسد که با اتمام دوران بارداری دیگر همه چیز تمام شده است؛ در حالی که این گونه نیست. در واقع، با اتمام دوران بارداری، شما به دوران جدیدی وارد می‌شوید که باید مراقبت‌های بیشتری داشته باشید. زیرا از این به بعد علاوه بر مراقبت از خود باید از کودکتان نیز نگهداری نمایید. برای اینکه بتوانید از این مرحله هم با موفقیت عبور کنید بهتر است با یک پزشک متخصص و مطمئن در ارتباط باشید تا راهنمایی­های لازم را از او دریافت نمایید. دکتر ناهید مظاهری از پزشکان مجربی هستند که می‌توانند در زمینه مراقبت‌های دوران پس از زایمان و شیردهی مشاوره‌های مفیدی را به مادران ارائه دهند.

دوران پس از زایمان به چه زمانی اطلاق می‌گردد؟

دوران پس از زایمان به مدت زمانی گفته می‌شود که از زمان خاتمه زایمان آغاز شده و تا حدود چهل روز بعد ادامه می‌یابد. البته دوران بعد از زایمان در اصل تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که تغییرات به وجود آمده در اثر بارداری در بدن، به وضعیت پیش از بارداری برگردد.

مراقبت‌های جسمانی پس از زایمان

پس از زایمان باید مراقبت‌های ویژه‌ای را انجام دهید تا سلامت خود را تضمین نمایید. لازم است که ناحیه تناسلی خود را پس از هر بار اجابت مزاج و دفع ادرار به خوبی شستشو دهید. قسمت‌هایی که بخیه دارد را باید با استفاده از مواد ضدعفونی تمیز نگه دارید. سعی کنید در ۲۴ ساعت اول پس از زایمان از جای خود برخیزید و به آرامی راه بروید. لباس زیر و پد بهداشتی خود را خیلی زود عوض کنید تا احتمال بروز عفونت را کاهش دهید. پس از شستشوی لباس‌ها حتما باید در معرض نور خورشید و یا اتوی گرم قرار گیرد تا ضدعفونی شود. در کمتر از دو ساعت بعد از زایمان خود، شیردهی به نوزادتان را آغاز کنید. بعد از هر بار شیردادن اجازه دهید یک قطره شیر بر روی نوک سینه باقی بماند و در معرض هوای آزاد خشک گردد. تنها در صورتی که به نوزاد خود شیر دهید که تقاضای شیر کند. شیر دهی سه هفته پس از زایمان، محل برش اپی زیاتومی ترمیم می‌گردد. در مورد سزارین هم بخیه‌ها حدود ۷ تا ۱۰ روز بعد از عمل باید کشیده شوند. در صورتی که می‌خواهید در زمینه مراقبت‌های دوران پس از زایمان و شیردهی بهترین مشاوره‌ها را دریافت نمایید بهتر است به مطب دکتر ناهید مظاهری مراجعه نمایید. تجربه و مهارت ایشان می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که به سلامت از این دوران عبور کنید. 

تغذیه در دوران پس از زایمان و شیردهی چگونه باید باشد؟

وضعیت جسمی مادر از بعد از زایمان باید همواره قوی نگه داشته باشد. زیرا زایمان وشیردهی، نیاز بدن مادر به مواد مغذی و مقوی را افزایش می‌دهد. این مسئله باعث می‌شود که مادران ملزم به استفاده از گروه‌های متنوع مواد غذایی گردند تا به اندازه نیاز کودک شیر تولید شود و در رشد و تکامل کودک خللی به وجود نیاید. در واقع، تنوع غذایی در بحث مراقبت‌های دوران پس از زایمان و شیردهی حتی نسبت به دوران بارداری اهمیت بیشتری دارد. این مسئله در مورد برخی از مادران حیاتی‌تر خواهد بود. مادران نوجوانی که در هنگام شیردهی زیر بیست سال سن دارند و یا مادرانی که به بیش از یک نوزاد شیر می‌دهند، از جمله این افراد هستند. همچنین، مادران لاغر و ضعیف و افرادی که در دوران شیردهی درگیر بارداری ناخواسته شده اند، باید به تغذیه خود اهمیت بیشتری بدهند. اگر شخص از آن گروه از افرادی باشد که در دوران بعد از زایمان و شیردهی، خونریزی زیادی دارند نیز باید تنوع غذایی خود را افزایش دهد. بانویی که زایمان می‌کند، باید پس از زایمان کاملا از تغذیه خود و نوزادش مراقبت نماید و رژیم خود را به خوبی انتخاب کند. در واقع، برنامه غذایی دوران شیردهی باید همانند دوران بارداری مادر با حساسیت بالا تنظیم گردد. سعی کنید از همه نوع مواد غذایی اعم از حبوبات، میوه‌ها و سبزی‌های تازه، دانه‌های مغذی و غذاهایی که پروتئین، آهن و کلسیم فراوان دارند، در برنامه غذایی خود بگنجانید. بانویی که به کودک خود شیر می‌دهد، روزانه چیزی حدود ۲۷۰۰ کالری انرژی مصرف می‌کند. در دوران پس از زایمان و شیردهی، حتی مصرف آب در بدن مادر هم دچار تغییر می‌شود. در حقیقت، ترشح بیش از قبل هورمون اکسی توسین در بدن مادر، باعث می‌شود تا او بیشتر از قبل احساس تشنگی کند. بر اساس تحقیقات انجام شده، او باید بین ۸ تا ۱۲ لیوان آب در طول روز بنوشد تا نیاز بدن خود به آب را تامین نماید.

شماره تماس: 03136205522

 

وبسایت:

https://drmazaherii.com/

 

 

دسته : ,
برچست ها :

مراقبت های حین بارداری


تاریخ انتشار پست : 1400/2/26 بازدید : 1

دوران بارداری یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین زمان‌ها در طول زندگی یک زن به‌حساب می‌آید. به‌طورکلی، از زمانی که شما تصمیم به بارداری می‌گیرید، دوران بارداری شما آغاز می‌شود. یکی از اقدامات مهمی که باید پیش از بارداری انجام دهید، یافتن یک پزشک متخصص و باتجربه در زمینه زنان و زایمان است تا بتواند شما را در این دوران نسبتا سخت اما شیرین همراهی کند. البته داشتن یک مشاور متخصص تنها در زمان بارداری مفید نیست. شما با مراجعه به یک پزشک حاذق می‌توانید بهترین زمان را باتوجه‌به شرایط جسمی و روحی خود برای بارداری انتخاب نمایید. دکتر ناهید مظاهری، یکی از پزشکان باتجربه و شناخته شده در این زمینه هستند. شما می‌توانید با مراجعه به مطب ایشان، بهترین مشاوره‌ها را در زمان بارداری، قبل و بعد از آن دریافت کنید.

نقش ویتامین‌ها در مراقبت های حین بارداری

درصورتی‌که می‌خواهید کودکی سالم از نظر نخاع و مغزی داشته باشید، باید حتما در دوره بارداری روزانه حداقل 400 میلی‌گرم اسیدفولیک مصرف کنید. برای اینکه بیشترین تاثیر را داشته باشد، باید مدتی پیش از بارداری شروع به مصرف آن کنید. مصرف ویتامین‌های مختلف در زمان بارداری هم بسیار مهم است. بااین‌حال، باید زیر نظر پزشک و به‌اندازه کافی مصرف گردد. هرگونه مصرف بی‌رویه مانند مصرف بیش از حد ویتامین A اثرات منفی بخصوص بر روی نخاع و قلب جنین خواهد گذاشت. حتی در برخی موارد نقص‌های مادرزادی می‌تواند از مصرف بیش از حد آن حاصل گردد. برای اینکه بتوانید دوران بارداری خود را با نهایت آرامش و سلامت بگذرانید، نیاز است تا در این دوران توسط یک پزشک دلسوز، متعهد و باتجربه معاینه و مشاوره شوید. خدمات ارائه شده در مطب دکتر ناهید مظاهری می تواند نیازهای شما را در دوران بارداری، قبل و بعد از آن برطرف نماید. مشاوره پیش از بارداری، مراقبت های حین بارداری، مراقبت های دوران پس از زایمان و شیردهی از جمله خدماتی است که توسط دکتر ناهید مظاهری ارائه خواهد شد.

مراقبت های حین بارداری چگونه است؟

مراقبت های دوران بارداری، شامل تقویت عادت‌های خوب و حذف رفتارهای ناسالم در همه زمینه‌ها می‌شود. تغذیه و فعالیت‌های بدنی از جمله نکاتی است که باید در دوران بارداری به آن‌ها توجه شود. وضعیت جسمانی یک بانوی باردار باید همواره توسط پزشک چک شود. داشتن یک برنامه غذایی مناسب، مصرف مکمل‌های غذایی لازم و احیانا داروهایی که برای سلامت مادر و جنین الزامی هستند باید همواره توسط پزشک چک شود. مراقبت های حین بارداری برای بارداری‌های تک قلو و دوقلو نیز متفاوت هستند.

برنامه غذایی مادر در دوران بارداری باید چگونه باشد؟

نقش تغذیه در سلامت مادر و جنین در دوران بارداری بر هیچ‌کس پوشیده نیست. از مراقبت های حین بارداری می‌توان به برنامه غذایی دقیق و سالم اشاره کرد که توسط یک پزشک باتجربه قابل‌برنامه‌ریزی است. یک مادر به طور طبیعی باید در دوران بارداری حدود 9 تا 12 کیلوگرم وزن اضافه کند. داشتن یک رژیم غذایی سالم متشکل از همه گروه‌های غذایی، می‌تواند به این مسئله کمک کند. مصرف گوشت، تخم‌مرغ، ماهی (البته نه به مقدار زیاد)، لبنیات، میوه‌ها و سبزی‌های تازه در این دوران از اهمیت بالایی برخوردار است. کافئین و مواد غذایی قند دار نظیر شیرین‌کننده‌های صنعتی باید طبق نظر پزشک و به‌صورت کنترل شده مصرف شوند.

نحوه مراجعه به پزشک در زمان بارداری

پس از آن که متوجه بارداری خود شدید، در اولین گام به پزشک متخصص مورد اعتماد خود مراجعه کنید. زیرا لازم است تا قبل از پیشرفت بارداری، مجموعه‌ای از آزمایش‌ها و تست‌های پزشکی انجام گیرد. این کار به شما کمک می‌کند تا دوران بارداری بدون استرس و نگرانی پشت سر گذاشته و در نهایت نوزادی سالم به دنیا آورید. در اولین مراجعه‌ای که به پزشک خود دارید، دو تست اصلی خون و ادرار از شما گرفته می‌شود تا برخی پارامترها بررسی گردد. اندازه‌گیری میزان باکتری‌های موجود در ادرار، تست میزان پروتئین موجود در بدن، بررسی وضعیت قند و دیابت مادر، تعیین گروه خونی و اندازه‌گیری آهن بدن از جمله اهداف آزمایش‌های اولیه به شمار می‌آید. بررسی وضعیت بیمار از نظر بیماری‌های عفونی نظیر HIV و هپاتیت و بیماری پره اکلامپسی یا همان فشارخون بالای دوران بارداری نیز در روزهای اول بارداری بسیار اهمیت دارد. پزشک شما باید از همان ابتدای کار وضعیت رحم، شکل و اندازه آن را از طریق معاینه لگن ارزیابی نماید. انجام پاپ‌اسمیر هم یکی دیگر از اقدامات احتیاطی به‌منظور غربالگری سرطان دهانه رحم به شمار می‌رود که باید انجام شود. در طول دوران بارداری باید طبق برنامه زمان‌بندی‌شده به پزشک خود مراجعه کنید تا با انجام سونوگرافی، رشد و وضعیت کودک بررسی گردد. معاینه مرتب سینه هم جزو معاینات دوره بارداری به‌حساب می‌آید که باید به طور منظم انجام شود.

 

تلفن

031-36205522

031-36205796

031-36247507

وبسایت:

https://drmazaherii.com/

دسته : ,
برچست ها :

طراحی و ساخت ویلا و باغ


تاریخ انتشار پست : 1400/2/26 بازدید : 1

طراحی و ساخت ویلا و باغ

شرکت خط و خاک یکی از برترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های معماری در کشور است که با بهره‌مندی از تیم مهندسان و مشاوران ارشد عمران، آماده ارائه انواع خدمات طراحی و ساخت ویلا و باغ به هم‌وطنان عزیز می‌باشد. ما در شرکت خط و خاک، فضای ویلا و باغ شما را با به‌کارگیری بهترین و جدیدترین متدهای روز دنیا طراحی کرده و طرحی دل‌فریب و رؤیایی را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

شرکت خط و خاک باسابقه‌ای درخشان و موفقیت‌آمیز در اجرای پروژه‌های ساختمانی کوچک، بزرگ و متوسط در سراسر کشور، علاوه بر خدمات طراحی، مشاوره و اجرای پروژه‌های ویلایی، آماده ارائه خدمات متنوع دیگری از قبیل طراحی ساختمان، مدیریت، نظارت و اجرای پروژه‌های ساختمانی، خدمات نوسازی و بازسازی ساختمان، طراحی باغ و روف گاردن، طراحی نما، طراحی دکوراسیون داخلی، مشاوره و محاسبه هزینه‌های ساخت‌وساز و … به مشتریان گرامی خود می‌باشد.

 

خدمات شرکت خط و خاک درزمینهٔ ساخت ویلا و باغ

با استفاده از خدمات منحصربه‌فرد شرکت خط و خاک، ویلا و باغ رؤیایی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با به‌کارگیری بهترین مصالح و متریال و با مناسب‌ترین قیمت، طراحی و ساخته می‌شود.

 

برخی از خدمات ما در شرکت خط و خاک عبارت است از:

 

طراحی ویلا و باغ

ساخت و بازسازی ویلا

احداث باغ ویلا

طراحی و ساخت روف گاردن

محوطه‌سازی در فضای بایر

احداث آب‌نما، استخر، آلاچیق

و...

 

هزینه‌های ساخت ویلا و باغ

هزینه‌های اصلی ساخت ویلا و باغ شامل هزینه‌هایی است که برای خرید مصالح و تجهیزات ویلا صرف می‌کنید. این هزینه‌ها معمولاً بر اساس هر مترمربع از فضای کلی سازه، محاسبه می‌شوند. البته این قیمت‌ها در شهرهای کوچک متفاوت است و با توجه به نوسانات قیمت در بازار مصالح، متغیر می‌باشند.

 

هزینه‌های جانبی نیز شامل هزینه‌های اخذ مجوز، هزینه ساخت و نصب کابینت‌ها، نقاشی، محوطه‌سازی، خرید و نصب تأسیسات الکتریکی و مکانیکی، نصب تجهیزات امنیتی برای حفاظت از ویلا و … است. این هزینه‌ها در صورت تمایل به ساخت استخر و روف گاردن، تغییر زیادی می‌کنند.

 

طراحی و ساخت ویلا

ویلا ساختمانی است که در محوطه یک باغ یا فضای سبز بنا شده است و در طراحی ویلا و باغ، فضای سبزی که ویلا در آن قرار دارد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به بیانی ساده‌تر، ویلا معمولاً به شکل ساختمانی مجلل و لوکس با امکاناتی ویژه است که در دل طبیعت یا در محوطه یک باغ ساخته می‌شود. به‌طورمعمول ساختمان ویلا از چهار طرف قابل‌رؤیت است و طراحی نقشه و پلان آن با خانه‌های شهری تفاوت‌های زیادی دارد.

 

انواع ویلا

امروزه سبک‌های بسیار زیبا و متنوعی در ساخت ویلا و باغ وجود دارد که ازجمله پرطرفدارترین آن‌ها عبارت‌اند از:

ویلاهای سبک مدیترانه‌ای

ویلاهای سبک سنتی

ویلاهای سبک مدرن

ویلاهای هوشمند و فوق مدرن

ویلاهای سبک ترکیه‌ای

ویلاهای سبک ساحلی

ویلاهای سبک خانه‌های ییلاقی

و...

 

به‌طوری کلی مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در تعیین میزان هزینه‌های ساخت ویلا و باغ شامل موارد زیر است:

 

محل پروژه

متراژ کل محوطه

کیفیت مصالح و متریال بکار رفته

ناظر و مجری ساخت

امکانات و تجهیزات اضافی

متراژ ساخت ویلا (متراژ کل طبقات)

محوطه‌سازی (روف گاردن، استخر، آب‌نما و باغ و باغچه‌ای که نیاز به کف سازی و گل‌کاری داشته باشد.)

سخن پایانی

در آخر پیشنهاد می‌شود که کار طراحی و ساخت ویلای رؤیایی خود را به شرکت معتبر و شناخته‌شده خط و خاک بسپارید و از بهترین گروه مهندسان و مشاوران معماری برای اجرای عملیات ساخت‌وساز خود استفاده نمایید.

 

 شرکت خط و خاک با بهره‌مندی از کادری مجرب و باتجربه، آماده ارائه کلیه خدمات طراحی، ساخت و اجرای تخصصی پروژه‌های ساختمانی بوده و با استفاده از جدیدترین متدها و الگوها شما در طراحی و ساخت حرفه‌ای انواع ویلا و باغ، در سبک‌های مدرن و کلاسیک، همراهی می‌نماید.

همین امروز با کارشناسان حرفه‌ای و مجرب ما در شرکت خط و خاک تماس بگیرید.

وبسایت: https://khatokhak.com/

مشهد، بزرگراه ازادی، برج سامان، مدیریت: محمدرضا ابریشمی

۰۹۱۵۰۲۹۴۸۲۸

۰۵۱-۳۶۵۸۵۲۰۷

شنبه تا پنجشنبه: ۷:۰۰ - ۱۷:۰۰

 

دسته : ,
برچست ها :

طراحی ساختمان


تاریخ انتشار پست : 1400/2/26 بازدید : 1

شرکت خط و خاک یک شرکت شناخته‌شده و پیشرو در صنعت ساختمان‌سازی است که با بهره‌مندی از بهترین و مجرب‌ترین مهندسان و مشاوران معماری، آماده ارائه مجموعه‌ای از باکیفیت‌ترین خدمات طراحی ساختمان، طراحی و معماری سازه، خدمات مشاوره، نظارت، مدیریت و اجرای پروژه‌های ساختمانی، طراحی داخلی، طراحی نما، نوسازی منازل مسکونی و اداری، مشارکت در ساخت، طراحی حرفه‌ای ویلا و باغ و…به شما عزیزان می‌باشد.

مهندسان و مشاوران معماری ما در شرکت خط و خاک با بهره‌مندی از دانش و تجربه کافی می‌توانند با طراحی پلان، طراحی نما، مدل‌سازی سه‌بعدی، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی محوطه‌سازی، ساخت انیمیشن پروژه‌های معماری و بسیاری موارد دیگر، همواره شما را در ساخت پروژه‌های ساختمانی و معماری همراهی کنند.

 

طراحی ساختمان مسکونی و اجرای داخلی

اجرای پروژه‌های ساختمانی، فرایند بسیار پیچیده‌ای است که نیاز به برنامه‌ریزی و تعیین استراتژی‌ها و انتخاب مسیری مشخص دارد. چنانچه تصمیم دارید ساختمان موردنظر خود را طراحی و اجرا کنید، بهتر است از همان ابتدا به فکر طراحی داخلی آن باشید و پروسه طراحی و اجرای بنای خود را طبق نقشه و پلان مشخصی پیش ببرید.

 

با استفاده از خدمات طراحی ساختمان شرکت خط و خاک می‌توانید به مجموعه‌ای از به‌روزترین و کاربردی‌ترین استراتژی‌های اجرای نقشه و پلان دسترسی داشته باشید.

 

بازسازی داخلی انواع بناهای مسکونی، اداری و تجاری

بسیاری از افراد به دلیل صرفه‌جویی در هزینه‌ها و یا هر دلیل دیگر ترجیح می‌دهند فضای داخلی ساختمان خود را با ایجاد تغییراتی جزئی یا اساسی، بازسازی و یا نوسازی کنند. اجرای صحیح و اصولی بازسازی داخلی ساختمان نیز نیازمند تخصص، مهارت‌های فنی و تجربه و دانش می‌باشد و اگر این کار بر طبق اصول و استانداردهای معماری انجام نشود، موجب بروز خسارت‌های جبران‌ناپذیری خواهد شد.

 

شرکت خط و خاک با بهره‌مندی از کارشناسان و مهندسان معماری و عمران آماده است تا کلیه خدمات ساخت‌وساز ازجمله نوسازی و بازسازی ساختمان، اجرای دکوراسیون داخلی، نوسازی نما، طراحی نقشه معماری و… را به متقاضیان محترم ارائه دهد.

 

 تیم فنی ما در شرکت خط و خاک باسابقه اجرای پروژه‌های متعدد، از ابتدا تا انتهای پروژه‌های ساختمانی در کنار شما خواهند بود و متبحرترین مهندسان و کارشناسان عمران که آن‌ها نیز دارای سابقه‌ای درخشان می‌باشند، طراحی نقشه‌های سازه و تأسیسات ساختمان شما را به عهده می‌گیرند.

 

همچنین می‌توانید مراحل اخذ مجوز تخریب ساختمان و شروع اجرای ساختمان جدید خود را به تیم حرفه‌ای اجرا و نظارت شرکت خط و خاک بسپارید و از بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات بهره‌مند شوید.

 

شرکت خط و خاک متشکل از تیمی مجرب و حرفه‌ای است که با به‌کارگیری جدیدترین سبک‌ها (مدرن و کلاسیک) و متدهای طراحی ساختمان، بنایی زیبا، منحصربه‌فرد و باکیفیت به شما تحویل می‌دهد.

 

برخی از خدمات شرکت خط و خاک

طراحی ساختمان و اجرای تخصصی پروژه‌های لوکس معماری با کاربری‌های مختلف مسکونی، تجاری، اداری و

طراحی معماری داخلی با استفاده از جدیدترین متدهای روز

طراحی و مطالعات نقشه‌های معماری، سیستم الکتریکی و مکانیکی ساختمان

طراحی و اجرای پروژه‌های ساختمانی از صفر تا صد

نظارت و مدیریت پروژه‌های ساختمانی

طراحی و اجرای تخصصی نمای بنا، محوطه‌سازی و روف گاردن، دیوار حیاط و...

ارائه مشاوره درزمینهٔ طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی مدرن‌ترین آشپزخانه‌های روز دنیا به همراه کابینت و کناف

طراحی کناف سقف و دیوار داخلی واحدها

طراحی نورپردازی در فضای مشاعات، لابی، راه‌پله و داخل واحدها

ارائه مشاوره و طراحی فضاهای خاص نظیر آلاچیق‌ها، مسترها، سرویس‌ها، سونا، استخر و...

طراحی نمای ساختمان‌های قدیمی به‌منظور بازسازی و نوسازی با حداقل تغییرات و هزینه

طراحی و اجرای فضاهای ویلایی و باغ به سبک‌های کلاسیک، مدرن و لوکس

و...

برخی از مهم‌ترین اهداف شرکت خط و خاک عبارت‌اند از:

استفاده از جدیدترین متدهای دنیا در طراحی ساختمان

ارائه کاربردی‌ترین خدمات مشاوره تخصصی درزمینهٔ ساخت‌وساز

جلب رضایت مشتریان از ابتدا تا انتهای پروژه

سخن پایانی

شرکت خط و خاک یک شرکت طراحی معماری و اجرای پروژه‌های ساختمانی است که با تکیه‌بر سال‌ها تجربه و دانش همکارانی متخصص، حرفه‌ای و باسابقه‌ای درخشان توانسته است پروژه‌های ساختمانی متنوعی را از ابتدا تا انتها مدیریت و اجرا نماید. ازجمله خدمات شرکت خط و خاک می‌توان به طراحی معماری ساختمان، طراحی نما، طراحی محوطه، طراحی دکوراسیون داخلی، مشاوره و مجری پروژه‌های ساختمانی، نظارت و مدیریت ساخت‌وساز، بازسازی و نوسازی منازل مسکونی و اداری و… اشاره کرد.

 

همین امروز با کارشناسان حرفه‌ای و مجرب ما در شرکت خط و خاک تماس بگیرید.

وبسایت: https://khatokhak.com/

مشهد، بزرگراه ازادی، برج سامان، مدیریت: محمدرضا ابریشمی

۰۹۱۵۰۲۹۴۸۲۸

۰۵۱-۳۶۵۸۵۲۰۷

شنبه تا پنجشنبه: ۷:۰۰ - ۱۷:۰۰

 

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد